Duben 2012

Malý nákupy+fotky

30. dubna 2012 v 12:29
Ahoj,tak dnes ráno jsem vyrazila na chodov a bylo asi kolem 9 :DD Mněla jsem sebou 400,- ale pak sem ještě v kapse objevila dvě padesátky takže 500,- :DD Šla jsem do New Yorku a tam sem si koupila žabky. Pak asi 3x do Lindexu,ale nevěděla jsem jestly mi pilotky slušej,tak sem šla do CaA a tam jsem si koupila lepší ;) Pak jsem šla do dm kde sem si koupila gel na černé tečky,na peeling a na masku (3 v jednom)...Pak sem šla omrknout něco do Bershky kde jsem si vyhlídla nádherný džínový kraťasy,kouknu na cenu a tam 699,- ;( Jako vy byste asi taky nedaly 700,- za kraťasy ne? Ale počkám jestly nezlevňí :D No,teď jdu uklidit pokoj (on to už potřebuje :D) a pak jdu do kiku na nákupy :D Tak když tak zase něco vyfotim..Co budete dnes dělat vy?Tak snad se vám fotky budou líbit :DD :)
To je mikča do který jsem se hned zamilovala,jenže stojí v Bershe za 699,- :( čekám na slevu :(! Klik celý článek ;)

Že by...???

29. dubna 2012 v 8:06 Deník
Ahoj,tak dnes jedu opět na chatu a přiejedu večer bůhví kdy,takže napíšu asi zejtra. Musim se s Váma opodělit o můj silný žázižet :D.Takže,řeknu vám to všechno od začátku.
Takže 5.dubna 2012,jsem se ve škole zamilovala do jednoho kluka.Kámošky ho pojmenovly morče,rej že tak vypadá (nevypadá :D) no ale nevěděla jsem jak se jmenuje,takkámoška mi ho našla na fb,a začali sme si psát.Týden nic a pak se ozval.Včéra večer sme si psaly asi hodinu,říkal že je v nemocnici (má od narození smrtelnou nemoc :() že má rád motorky,že mně klidně někdy sveze atd. Já sem mu ze srandy napsala "Nechceš někdy na písek (ze srandy ;D) a on "Na písek ne, ale na něco jinýho klidně" ;).Když mi poslal tuhle větu,tak jsem ztuhla a já mu napsala "Na motorku? NE! Já se bojim! :DD(opravdu se bojim) a on napsal "Na motorku ne,ale třeba můžem na zmrzku".Začala jsem skákat po celym pokoji,a pak sem z toho usnula jak když tancuje starej děda na discu :D Hned sem to musela poslalat všem mím kámoškám (jsme drbny :D) A napsala mu "Ok kdy chceš"? A on "jak chceš ty". No tak pak sme si takhle psaly asi ještě 20 minut,až sme si ten temín ani nedomluvily,prtože já musela z obývaku do pokoje (v pokoji je komp,jenže ségra ho má na heslo,a nebyla doma :D) no tak se to pokusim vyřídit zejtra :DD On je ak krásnej a slaďoučkej!! ♥♥♥ :D Ale co vám to tu vykládám :D Už radči zkončím :))
PS:Jinak videoodpovědi natočim do příštího týdne ;)
Nicol*

Otázky k videu...

28. dubna 2012 v 19:47
Ahoj,tak dnes sem byla na tý chatě jak sem vám říkala.No tak už jsem polometvá,ale ještě něco napíšu ;DD Třeba že sem byla na sluníčku 6 hodin :/ :D.
Otázky k videu...
Rozhodla jsem se,že budu natáčet videoodpovědi.Nikdy jsem to nezkošela,a jsem docela zvědavá jak to vyjde :D. Prosím,jestly chete aby to video co natočim (to trapné video) bylo tu,tak pište pro mně otázky.No tak uvidim... :D Zejtra jedu zase na chatu,a nevim jestly se večer dostanu na internet,ale pokusím se o to.. :DD
Nicol*

Malý deník.....A nic víc..

28. dubna 2012 v 9:50 | Nicol* |  Deník
Ahoj,tak ráno se probudim a už je sluníčko,snad to vydrží aspon do neděle :) Má být prej nějak 30° :D Já jedu na chatu,kde je obvikle nuda,protože to tam ještě musíme dodělávat,a ve 30° vedru nevim jak to zvládnu :D A co budete dnes dělat vy? Asi půjdete ven ne?? Nebo budete doma?No prostě to napište,ať je to cokoliv :D..Chtěla bych vám říct,že že sem si blog založila teprve včéra,tak už je docela slušná návštěvnost a dokonce se mi přihlásilo i hodně affs.Pořád nabírám......:D No,nevím co mám dál psát,jestly z toho sluníčko neumřu,tak se večer ještě ozvu....Pá))*
Moje Nikuška.. ♥** Už sem jí neviděla asi měsíc,má nemoc,kterou tu nebudu rozebírat..Ale chci Ti říct,že tě mám pořád ráda a na vždy budu ♥♥♥♥♥
Nicol*

Zápis affs...

27. dubna 2012 v 19:44 Affs
Chceš být moje affs? Vyplň tohlre ;)
1.Jméno
2.Blog (nepiš prosím klik;) :D)
3.Proč chceš být moje affs?

Já,tě zkusim obíhat 5x do týdne ( i s komentářema).Budu komentovat k článku,což ty taky!! Budeš mně mít v menu přesním jménem ( Nicol*)což já taky :D... Napíšu ti na blog jestly tě beru nebo ne ;)
Nicol*

Na začátek...

27. dubna 2012 v 19:28 Deník
Ahoj,tak jmenuji se Nikola ale přátelé mi říkají Niky.Na blogu mám přezdívku Nicol*.Je mi 12 let, a mezi koníčky patří především mí dokonalý přátelé a rodina,dál chodim na keramiku,a občas (když se mi chce :D) na volejbal.Miluji paříž a New York.Jednou bych se tam chtěla do obou zemích podívat (měst) a chtěla bych tam bejt nejmín měsíc ♥Miluju skupinu 1D :D :) ♥♥♥Tenhle design mi udělala mooje dobrá kámoška Verča ;) (Děkujů ♥ :)*).Tento blog bude především o mém deníku a o modě.Někdy budu přidávat články týkající se pokoje (tipy) a někdy i okolo kosmetiky.Často budu přidávat i svoje fotky (přírodu,co jsem sama vyfotila) a někdy i náké videa :) Snad se ti tento blog bude líbit,a že se sem ještě vrátíš :)
Říjen 2011 :) ♥